Vaše dieťa a zakliata žabka. Prvá slovenská audiorozprávka čítaná na mieru.

Obdarované dieťa - princ alebo princezná- zažije zvláštne dobrodružstvo s rozprávajúcou žabkou, z ktorej sa vykľuje zakliaty šľachtic.

Meno obdarovaného sa v rozprávke objaví viackrát, nájdete ho aj na kvalitne potlačenom prebale cédéčka dodávaného v "slim" obale. Cena jedného CD je 4,99 EUR. Zľavy poskytujeme už pri objednávkach nad 20 EUR. Ak u nás zaplatíte bankovou kartou alebo internet bankingom, poštovné budete mať lacnejšie.

Rozprávku na motívy ľudovej povesti načítal známy moderátor Andrej Bičan a hudba spolu so sprievodnými ruchmi boli spracované vo zvukovom štúdiu Mariána Čurka.

Prosím, rešpektujte, že v tejto chvíli máme k dispozícií iba mená a mestá, ktoré nájdete v objednávkovom formulári. Veríme, že ak tam nájdete toho svojho obľúbenca, darček bude o to exkluzívnejší. Ak ho tam nenájdete, skúste si pozrieť naše ostatné CD. V nich máme k dispozícii aj iné detské mená.

V prípade, že obdarovaný nebýva v Bratislave, Košiciach ani v Banskej Bystrici, zvoľte pri objednávke možnosť "Iné".

Momentálne máme rozprávku o žabke narozprávanú s týmito menami:
Chlapčenské Dievčenské
Adrián
Alex
Andrej
Daniel
Dominik
Janko
Kristián
Lukáš
Marek
Oliver
Paľko
Patrik
Peter
Richard
Roman
Timko
Agátka
Alžbetka
Anička
Danielka
Dianka
Esterka
Evička
Hanka
Ivanka
Katka
Lea
Lenka
Marianka
Martinka
Maruška
Nikolka
Peťka
Stelka
Tamarka
Vaneska
Veronika
Zuzka
Žofka
Meno hlavného hrdinu príbehu

Mesto:

Všimli ste si už náš najnovší projekt knižku s personalizovanou audiorozprávkou a pesničkami Havran Tik a cirkus Riko? Určite sa naň pozrite zblízka.