Personalizované pesničky – prvýkrát na Slovensku

Vypočujte si ukážky z unikátneho CD s pesničkami naspievanými len pre obdarované dieťa. V každej z nich sa jeho meno spomína viackrát.
Ukážka

Audiorozprávka s menom vášho dieťaťa

Obdarované dieťa - princ alebo princezná- zažije zvláštne dobrodružstvo s rozprávajúcou žabkou, z ktorej sa vykľuje zakliaty šľachtic. Meno obdarovaného sa v rozprávke objaví viackrát, rozprávku načítal A. Bičan.
Ukážka Audiorozprávka s menom vášho dieťaťa

Napísali o nás

Eliška P.Č. (25.7.2015)
Ďakujeme za krásne knihy a cd-čka....u nás sa opäť číta.. A hlavne ďakujem, za veľmi rýchle doručenie..určite sme v objednávkach neskončili....odporúčam...
Juraj K. (15.12.2016)
... chcem sa vám poďakovať za CD a knihy, ktoré došli na meno Lucka. Je to fakt super, dcéra sa veľmi tešila, ešte raz ďakujem za pekný darček. Mala to k meninám na Luciu. :)

O nás


Vydavateľstvo Milá zebra, dnes obchodná značka spoločnosti AWARD SK, s.r.o. Bratislava, vzniklo v roku 2001. Za tento čas sme vyrobili tisíce personalizovaných kníh, audiorozprávok a pesničkových CD pre deti i dospelých.

Už pri objednávke tovaru v hodnote nad 20 Euro od nás získavate zaujímavé zľavy.
Ak u nás nakupujete bankovou kartou alebo internet bankingom, za poštovné zaplatíte menej a tovar vám môže prísť rýchlejšie.

Naši zákazníci o nás napísali

(Peterika):

Môj syn /8ročný/ dostal krásny darček - tak sa s Vami oň podelím - možno niekoho inšpirujem. Povedali by ste kniha - no ani môj syn nie je akosi na čítanie kníh tak ešte playko a PC. A moja sestra dostala super nápad ako ho donútiť čítať knihu. Objednať sa dá v edícii Modrý slon. Knižka je písaná v hlavnej osobe vašej ratolesti /jeho meno i kde tu aj priezvisko/, samozrejme je v knižke spomenutý kamarát vašej ratolesti aj odkiaľ pochádza - z akého mesta , a druh ktorý ho zaujme to už záleží Vašom výbere - my máme doma dinosaurov. Kamaráti mu knižku závidia, že je písaná o ňom a už ju čítalo asi 5 spolužiakov.

www.porada.sk/t84284-p7-aranzujeme-vylepsujeme-prerabame-inspiracie.html

(jana v.):

...ale teraz moj typ - ja som im vlani k meninam, kedze maju skoro naraz, kupila knizku z modryslon.sk .... a postupne som kupila uz aj 2 predskolakom z rodiny. dej sa odohrava vo vasom meste, hlavnym hrdinom je tvoje dieta, pises im tam meno, ake ma byt v texte. pismenka su vacsie, aj pre prvacika, takze bude si moct citat aj sama. a mozes tam aj venovanie napisat, to je hned na zaciatku. je to robene tak, ze jedna 2-strana su obrazky a jedna je text, tusim okolo 40 stran spolu.

Odpoveď (corky):

toto je super darček, krásny originálny, odporúčam :) My máme O víle Fialke.

forum.rodinka.sk/viewtopic.php?t=94857

Zuzana R. Š. (19/5/2011) :

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem za super krásne CD s detskými pesničkami. Moja Stellinka ich počúva dennodenne s radosťou a úsmevom na tvári. Samozrejme, popri počúvaní si aj veselo tancujeme. :-)

http://www.facebook.com/pages/Modr%C3%BD-slon/124154310017

 

Medzi našich priateľov a obchodných partnerov patrí aj:

www.gpkava.sk - Nenormálne dobrá káva