Personalizované pesničky – prvýkrát na Slovensku

Vypočujte si ukážky z unikátneho CD s pesničkami naspievanými len pre obdarované dieťa. V každej z nich sa jeho meno spomína viackrát.
Ukážka

Audiorozprávka s menom vášho dieťaťa

Obdarované dieťa - princ alebo princezná- zažije zvláštne dobrodružstvo s rozprávajúcou žabkou, z ktorej sa vykľuje zakliaty šľachtic. Meno obdarovaného sa v rozprávke objaví viackrát, rozprávku načítal A. Bičan.
Ukážka Audiorozprávka s menom vášho dieťaťa

Napísali o nás

Eliška P.Č. (25.7.2015)
Ďakujeme za krásne knihy a cd-čka....u nás sa opäť číta.. A hlavne ďakujem, za veľmi rýchle doručenie..určite sme v objednávkach neskončili....odporúčam...
Juraj K. (15.12.2016)
... chcem sa vám poďakovať za CD a knihy, ktoré došli na meno Lucka. Je to fakt super, dcéra sa veľmi tešila, ešte raz ďakujem za pekný darček. Mala to k meninám na Luciu. :)

Cenník


Zľavy poskytujeme už pri objednávke nad 20 €! Ak zaplatíte bankovou kartou alebo internet bankingom, poštovné bude lacnejšie a tovar môže prísť rýchlejšie.

K nižšie uvedeným cenám pripočítame balné a poštovné podľa platných taríf, preto je výhodné objednať si viac vecí naraz.

CENY jednotlivých produktov:

CD na meno "Štyri ročné obdobia (po slovensky, vrátane DPH, bez balného a poštovného): 9,99 €
CD na meno "Pesničky pre..." (po slovensky, vrátane DPH, bez balného a poštovného): 9,99 €
Audiorozprávka na mieru - O zakliatej žabke (vrátane DPH, bez balného a poštovného): 4,99 €
CD na meno "Písničky pro..." (po česky, vrátane DPH, bez balného a poštovného): 9,99 € - do ČR dodávame iba pri platbe kartou alebo na náš účet

Andoroid aplikácia: (na stiahnutie tu)
1 pesnička na meno – 0,60 €
1 rozprávka na meno – 0,79 €
20 pesničiek + 2 rozprávky – 11,99 €

Orientačné poštovné a balné – dobierka (iba do SR):
Do 100g (1 CD) – 3,35 €
Do 500 g ( 2 CD) - 4,0 €
Do 1 kg - 4,90 €
Nad 1 kg - poštovné + 20% DPH + balné podľa objednávky

 

Orientačné poštovné a balné pri platbe bankovou kartou alebo bankovým prevodom (platí pre SR aj ČR):
Do 100g (1 CD) – 2,10 €
Do 500 g (2 CD) - 2,80 €
Do 1 kg (1-2 knihy) - 3,70 €
Nad 1 kg - poštovné + 20% DPH + balné podľa objednávky


Ceny produktov nájdete aj v príslušných sekciách, všetky ceny sú uvádzané vždy vrátane DPH, bez balného a poštovného.

Zľavy

Objednávky nad 20 Euro - zľava 3%
Objednávky nad 40 Euro - zľava 5%
Objednávky nad 60 Euro - zľava 7%
Objednávky nad 120 Euro - zľava 10%

Termín dodania:

Ak vám objednaná zásielka nebude doručená do päť pracovných dní od odoslania objednávky, prosím, kontaktujte nás (ideálne mailom). V prípade doručovania do Českej republiky nám, prosím, dajte 15 pracovných dní.

Spôsob doručenia:

Internetovú objednávku je možné doručiť (s výnimkou objednávok v hodnote nad 90 Euro) výlučne pomocou služieb Slovenskej pošty. Do Českej republiky doručujeme iba objednávky uhradené internet bankingom, platobnou kartou alebo vkladom/prevodom na účet. Dobierku do Čiech neposielame.

Ak máte záujem o slovenské personalizované CD Pesničky pre... a nestíhate alebo nechcete si ho objednať cez internet, všetky mená nájdete k okamžitému odberu aj v domácich potrebách ARC v Nových Zámkoch (Výpalisko 5).

Objednávka:

CD si môžete objednať tu. Prosíme vás o pozorné vyplnenie objednávkového formulára vrátane dĺžňov a mäkčeňov a jeho následnú kontrolu. Vyhneme sa tak nedorozumeniam pri doručovaní a výrobe vašej objednávky.

Po odoslaní objednávky vám automaticky zašleme mail o jej prijatí. Ak takýto mail po objednaní tovaru nedostanete, kontaktujte nás. V prípade problémov s odoslaním objednávky nám objednávku so všetkými údajmi pošlite priamo mailom na award@chello.sk. Ak si želáte platiť cez internet banking alebo platobnou kartou a z akýchkoľvek dôvodov sa vám úhrada nedarí, pošlite nám vypočítanú sumu na účet 262 972 7820 / 1100 (Tatrabanka - IBAN SK06 1100 0000 00262 972 7820), VS:0000, KS: 0000, v Českej republike na účet 29 777 69 349 / 0800 (Česká spořitelna) (1 CD Písničky pro... v českých korunách stojí 255 Kč + poštovné podľa vyššie uvedeného cenníka) a do poznámky, ak je to možné, uveďte vaše priezvisko. V každom prípade nám však takúto platbu oznámte, spolu s korektne vypísanou objednávkou, aj na náš mail award@chello.sk. Prípadne nás kontaktujte telefonicky.

Objednávky zo zahraničia:

Pri objednávkach zo zahraničia odporúčame využiť pomoc vašich priateľov či príbuzných žijúcich na Slovensku, respektíve platiť pomocou bankového prevodu alebo bankovou kartou. Objednávky z Čiech a Moravy uhradené vopred internet bankingom, platobnou kartou alebo vkladom na účet (suma objednávky + poštovné) budú bez ďalších doplatkov doručené na udanú adresu v ČR v priebehu siedmich pracovných dní.
 

Upozornenie:

Bankové a kartové operácie prebiehajú na zabezpečenej stránke spolupracujúcej banky (Tatra banka). K vašim bankovým údajom Milá zebra nemá prístup.

Obchodné podmienky

MasterCard SecureCode Verified By Visa MasterCard Maestro Visa Electron Visa Discover Network