Personalizované pesničky – prvýkrát na Slovensku

Vypočujte si ukážky z unikátneho CD s pesničkami naspievanými len pre obdarované dieťa. V každej z nich sa jeho meno spomína viackrát.
Ukážka

Audiorozprávka s menom vášho dieťaťa

Obdarované dieťa - princ alebo princezná- zažije zvláštne dobrodružstvo s rozprávajúcou žabkou, z ktorej sa vykľuje zakliaty šľachtic. Meno obdarovaného sa v rozprávke objaví viackrát, rozprávku načítal A. Bičan.
Ukážka Audiorozprávka s menom vášho dieťaťa

Napísali o nás

Lucia P.
Dcéra dostala CD na meno k prvým narodeninám, teraz bude mať 5 rokov a stále počúva, len už je trochu poškriabané, tak budeme musieť kúpiť nové...
Juraj K.
... chcem vám poďakovať za CD na meno Lucka. Je to fakt super, dcéra sa veľmi tešila. Mala to k sviatku na Luciu.

Cenník


Zľavy poskytujeme už pri objednávke nad 20 €! Ak zaplatíte bankovou kartou alebo internet bankingom, poštovné bude lacnejšie a tovar môže prísť rýchlejšie.

K nižšie uvedeným cenám pripočítame balné a poštovné podľa platných taríf, preto je výhodné objednať si viac vecí naraz.

CENY jednotlivých produktov:

CD na meno "Štyri ročné obdobia (po slovensky, vrátane DPH, bez balného a poštovného): 9,99 €
CD na meno "Pesničky pre..." (po slovensky, vrátane DPH, bez balného a poštovného): 9,99 €
Audiorozprávka na mieru - O zakliatej žabke (vrátane DPH, bez balného a poštovného): 4,99 €
CD na meno "Písničky pro..." (po česky, vrátane DPH, bez balného a poštovného): 9,99 € - do ČR dodávame iba pri platbe kartou alebo na náš účet

Andoroid aplikácia: (na stiahnutie tu)
1 pesnička na meno – 0,60 €
1 rozprávka na meno – 0,79 €
20 pesničiek + 2 rozprávky – 11,99 €
Máte iPhone? Nezúfajte a napíšte nám. Máme riešenie aj pre vás.

Orientačné poštovné a balné – dobierka (iba do SR):
Do 100g (1 CD) – 3,35 €
Do 500 g ( 2 CD) - 4,0 €
Do 1 kg - 4,90 €
Nad 1 kg - poštovné + 20% DPH + balné podľa objednávky

 

Orientačné poštovné a balné pri platbe bankovou kartou alebo bankovým prevodom (platí pre SR aj ČR):
Do 100g (1 CD) – 2,10 €
Do 500 g (2 CD) - 2,80 €
Do 1 kg (1-2 knihy) - 3,70 €
Nad 1 kg - poštovné + 20% DPH + balné podľa objednávky


Ceny produktov nájdete aj v príslušných sekciách, všetky ceny sú uvádzané vždy vrátane DPH, bez balného a poštovného.

Zľavy

Objednávky nad 20 Euro - zľava 3%
Objednávky nad 40 Euro - zľava 5%
Objednávky nad 60 Euro - zľava 7%
Objednávky nad 120 Euro - zľava 10%

Termín dodania:

Ak vám objednaná zásielka nebude doručená do päť pracovných dní od odoslania objednávky, prosím, kontaktujte nás (ideálne mailom). V prípade doručovania do Českej republiky nám, prosím, dajte 15 pracovných dní.

Spôsob doručenia:

Internetovú objednávku je možné doručiť (s výnimkou objednávok v hodnote nad 90 Euro) výlučne pomocou služieb Slovenskej pošty. Do Českej republiky doručujeme iba objednávky uhradené internet bankingom, platobnou kartou alebo vkladom/prevodom na účet. Dobierku do Čiech neposielame.

Ak máte záujem o slovenské personalizované CD Pesničky pre... a nestíhate alebo nechcete si ho objednať cez internet, všetky mená nájdete k okamžitému odberu aj v domácich potrebách ARC v Nových Zámkoch (Výpalisko 5).

Objednávka:

CD si môžete objednať tu. Prosíme vás o pozorné vyplnenie objednávkového formulára vrátane dĺžňov a mäkčeňov a jeho následnú kontrolu. Vyhneme sa tak nedorozumeniam pri doručovaní a výrobe vašej objednávky.

Po odoslaní objednávky vám automaticky zašleme mail o jej prijatí. Ak takýto mail po objednaní tovaru nedostanete, kontaktujte nás. V prípade problémov s odoslaním objednávky nám objednávku so všetkými údajmi pošlite priamo mailom na award@chello.sk. Ak si želáte platiť cez internet banking alebo platobnou kartou a z akýchkoľvek dôvodov sa vám úhrada nedarí, pošlite nám vypočítanú sumu na účet 262 972 7820 / 1100 (Tatrabanka - IBAN SK06 1100 0000 00262 972 7820), VS:0000, KS: 0000, v Českej republike na účet 29 777 69 349 / 0800 (Česká spořitelna) (1 CD Písničky pro... v českých korunách stojí 255 Kč + poštovné podľa vyššie uvedeného cenníka) a do poznámky, ak je to možné, uveďte vaše priezvisko. V každom prípade nám však takúto platbu oznámte, spolu s korektne vypísanou objednávkou, aj na náš mail award@chello.sk. Prípadne nás kontaktujte telefonicky.

Objednávky zo zahraničia:

Pri objednávkach zo zahraničia odporúčame využiť pomoc vašich priateľov či príbuzných žijúcich na Slovensku, respektíve platiť pomocou bankového prevodu alebo bankovou kartou. Objednávky z Čiech a Moravy uhradené vopred internet bankingom, platobnou kartou alebo vkladom na účet (suma objednávky + poštovné) budú bez ďalších doplatkov doručené na udanú adresu v ČR v priebehu siedmich pracovných dní.
 

Upozornenie:

Bankové a kartové operácie prebiehajú na zabezpečenej stránke spolupracujúcej banky (Tatra banka). K vašim bankovým údajom Milá zebra nemá prístup.

Obchodné podmienky

MasterCard SecureCode Verified By Visa MasterCard Maestro Visa Electron Visa Discover Network