Personalizované pesničky – prvýkrát na Slovensku

Vypočujte si ukážky z unikátneho CD s pesničkami naspievanými len pre obdarované dieťa. V každej z nich sa jeho meno spomína viackrát.
Ukážka

Audiorozprávka s menom vášho dieťaťa

Obdarované dieťa - princ alebo princezná- zažije zvláštne dobrodružstvo s rozprávajúcou žabkou, z ktorej sa vykľuje zakliaty šľachtic. Meno obdarovaného sa v rozprávke objaví viackrát, rozprávku načítal A. Bičan.
Ukážka Audiorozprávka s menom vášho dieťaťa

Napísali o nás

Eliška P.Č. (25.7.2015)
Ďakujeme za krásne knihy a cd-čka....u nás sa opäť číta.. A hlavne ďakujem, za veľmi rýchle doručenie..určite sme v objednávkach neskončili....odporúčam...
Juraj K. (15.12.2016)
... chcem sa vám poďakovať za CD a knihy, ktoré došli na meno Lucka. Je to fakt super, dcéra sa veľmi tešila, ešte raz ďakujem za pekný darček. Mala to k meninám na Luciu. :)

Ochrana súkromia


Tieto stránky využívajú nástroje na analýzu návštev Google Analytics. Táto služba zbiera údaje o návštevách stránok za účelom sledovania a analýzy správania. Tieto údaje môžu byť spoločnosťou Google použité pre ďalšie služby spoločnosti Google, napriklad na kontextualizáciu a personalizáciu reklám na reklamnej sieti spoločnosti Google. Zbierané údaje: údaje o cookies a údaje o návštevách. Stránky ochrany súkromia spoločnosti Google. Zabrániť zberu dát cez Google Analytics je možné tu.

Tretie strany môžu využívať cookies, web beacons a podobné technológie na zber alebo prijímanie informácií z tejto webstránky alebo iného miesta na internete a používať tieto informácie na vyhodnocovanie a cielenie reklám.

Užívateľ sa môže odhlásiť zo zberu a využívania informácií na cielenie reklám na www.aboutads.info/choices.