Personalizované pesničky – prvýkrát na Slovensku

Vypočujte si ukážky z unikátneho CD s pesničkami naspievanými len pre obdarované dieťa. V každej z nich sa jeho meno spomína viackrát.
Ukážka

Audiorozprávka s menom vášho dieťaťa

Obdarované dieťa - princ alebo princezná- zažije zvláštne dobrodružstvo s rozprávajúcou žabkou, z ktorej sa vykľuje zakliaty šľachtic. Meno obdarovaného sa v rozprávke objaví viackrát, rozprávku načítal A. Bičan.
Ukážka Audiorozprávka s menom vášho dieťaťa

Napísali o nás

Lucia P.
Dcéra dostala CD na meno k prvým narodeninám, teraz bude mať 5 rokov a stále počúva, len už je trochu poškriabané, tak budeme musieť kúpiť nové...
Juraj K.
... chcem vám poďakovať za CD na meno Lucka. Je to fakt super, dcéra sa veľmi tešila. Mala to k sviatku na Luciu.

Ochrana súkromia


Tieto stránky využívajú nástroje na analýzu návštev Google Analytics. Táto služba zbiera údaje o návštevách stránok za účelom sledovania a analýzy správania. Tieto údaje môžu byť spoločnosťou Google použité pre ďalšie služby spoločnosti Google, napriklad na kontextualizáciu a personalizáciu reklám na reklamnej sieti spoločnosti Google. Zbierané údaje: údaje o cookies a údaje o návštevách. Stránky ochrany súkromia spoločnosti Google. Zabrániť zberu dát cez Google Analytics je možné tu.

Tretie strany môžu využívať cookies, web beacons a podobné technológie na zber alebo prijímanie informácií z tejto webstránky alebo iného miesta na internete a používať tieto informácie na vyhodnocovanie a cielenie reklám.

Užívateľ sa môže odhlásiť zo zberu a využívania informácií na cielenie reklám na www.aboutads.info/choices.